Menu
przydas logo mini
Karta katalogowa

Adapter K&F obiektywu Pentax PK - NIKON (ze szkłem)

Kod produktu:
278
Dostępność:
Produkt w magazynie
Zapytaj o dostępność
Wysyłka:
3 dni
 
Cena:
119,00 zł
Karta katalogowa
e-mail

Solidny metalowy pierścień/adapter/przejściówka firmy K&F, która umożliwia podłączenie manualnego obiektywu ze starym bagnetem Pentax PK do aparatu z mocowaniem na bagnet typu NIKON (wszystkie nowoczesne lustrzanki)

Bardzo dobrze wykonany

W całości z metalu, wytrzyma duże obciążenia, z dodatkowym szkiełkiem które umożliwia ostrzenie w nieskończoność nawet przy dużym otworze przesłony. Szkło jest bardzo wysokiej jakości więc nie ma negatywnego wpływu na zdjęcie, zdecydowanie natomiast poprawia jakość zdjęć pejzażowych.

idealnie dopasowany

Ten pierścień nie ma styków do autofocusa itd, ostrzenie manualne wówczas odbywa się jak za dawnych dobrych czasów na obiektywie (aparaty NIKON mają w większości możliwość przełączania obrazu z monitora na wizjer, ustawienia ekspozycji robimy manualnie przy pomocy wbudowanego światłomierza lub na automacie z pomiarem światła wpadającego do obiektywu)

W zestawie woreczek welurowy ze ściągaczem do transportu adaptera. Dodatkowo oczywiście po obu stronach zaślepki/dekielki ochronne zapobiegające dostaniu się brudu i kurzu do szkiełka.

Brak jeszcze opinii o tym produkcie. Możesz być pierwszy.
E-mail
Pytanie
Security Image
Nieprawidłowy kod