• Wyprzedaż!

Skóropodobne nauszniki ear pady na słuchawki Tonsil

65,01 zł
Brutto
Ilość

  • Bezpieczeństwo płatności gwarantuje Państwu serwis Przelewy24 Bezpieczeństwo płatności gwarantuje Państwu serwis Przelewy24
  • Nasze paczki wysyłamy bezpiecznym kurierem INPOST Nasze paczki wysyłamy bezpiecznym kurierem INPOST
  • Jeśli cokolwiek nie będzie w zakupionym produkcie satysfakcjonujące macie Państwo 14 dni na zwrot Jeśli cokolwiek nie będzie w zakupionym produkcie satysfakcjonujące macie Państwo 14 dni na zwrot

Fabrycznie nowe nauszniki, które są dedykowane do słuchawek Tonsil SD-501 oraz innych słuchawek Tonsil z ta samą średnicą SD-409, SD 504M itd.

Nauszniki są wykonane z przyjemnego materiału skóropodobnego (mamy na składzie również welurowe pady) tworzywa, dobrze leżą na uszach, naprawdę przyjemne w dotyku. Jeśli masz stare słuchawki Tonsil to prawdopodobnie nauszniki są w takim stanie jak te na czerwono zakreślonych zdjęciach, porwane, sflaczałe i często zapleśniałe. Po wymianie twoje słuchawki odetchną nowym życiem (można też wtyk DIN wymienić na Jack i już ponownie nadają się do użytku z nowoczesnymi amplitunerami albo do gier komputerowych)

Nauszniki są bardzo dobrej jakości, mają wytrzymałą kieszeń, która się nie porwie podczas nakładania.Bardzo łatwa wymiana! 5 minut i słuchawki są jak nowe, bez żadnego kleju czy taśmy przylepnej!

66
10 Przedmioty